Перейти до вмісту
Главная страница » ПОСЛУГИ АДВОКАТА ПО ТЕНДЕРНОМУ СУПРОВОДУ

ПОСЛУГИ АДВОКАТА ПО ТЕНДЕРНОМУ СУПРОВОДУ

Бажаєте брати активну участь у тендерах чи покращувати результати публічних закупівель? Участь у тендерах відкриває для власників бізнесу нові ринки збуту, дає можливість оцінити конкурентоспроможність свого бізнесу та вихід на новий етап його розвитку. Проте, щоб участь у публічних закупівлях приносила прибуток, необхідно розумітися у тонкощах, сформованих із впровадженням електронної системи закупівель. У торгах перемагають підприємці, які не лише мають якісний товар за адекватну ціну, а й професійно підходять до участі у закупівлях, вміють правильно обирати тендери, аналізують конкурентне, вчасно та якісно готують документи тендерної пропозиції, захищають свої права та інтереси, в тому числі шляхом оскарження протиправних дій та рішень.

Багаторічний досвід фахівців Адвокатського бюро «Ткачук та партнери» надасть можливість мати перевагу під час публічних закупівель.

Послуги, які надають професіонали АБ «Ткачук та партнери»:

   • Допомога у створенні особистого кабінету учасника;
   • Аналіз потужностей та специфіки діяльності клієнта для визначення категорії закупівлі;
   • Моніторинг активних оголошень закупівель відповідно до спеціалізації клієнта, тендерів за участю конкурентів;
   • Аналіз конкретних оголошень для визначення перспектив участі у закупівлі;
   • Формування запитань замовнику для уточнення умов закупівлі;
   • Підготовка вимог замовнику для усунення недоліків чи дискримінаційних критеріїв тендерної документації;
   • Підготовка документів тендерної пропозиції відповідно до вимог оголошення;
   • Завантаження на веб-портал (сайт) документів тендерної пропозиції;
   • Супровід під час проведення аукціону;
   • Підготовка документів тендерної пропозиції переможця та завантаження відповідних документів на веб-портал;
   • Юридичний супровід підписання договору.

В разі наявності підстав для оскарження результатів закупівель спеціаліст АБ «Ткачук та партнери» підготовить вимогу замовнику з метою дискваліфікації переможця торгів, підготує скаргу до Антимонопольного комітету України для усунення дискримінаційних умов тендерної документації чи оскарження переможця закупівлі, підготує інші необхідні документи (звернення до Державної аудиторської служби  України, громадських організацій щодо виявлених порушень під час закупівлі чи виконання договору, ініціювання перед правоохоронними органами початку кримінального провадження щодо компенсації завданої шкоди та збитків).  

Допомога досвідчених фахівців Адвокатського бюро «Ткачук та партнери» полегшує роботу закупівельникам, полегшує процес підготовки та організації тендеру, допомагає організаціям та підприємствам здійснювати ефективний моніторинг, аналізувати та оптимізувати закупівельні процеси.