Перейти до вмісту
Главная страница » ЮРИДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ БІЗНЕСУ

ЮРИДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ БІЗНЕСУ

Під час ведення будь-якого типу бізнесу часом виникають такі питання, на вирішення яких необхідно залучати фахівців із зовні. 

Однак, кожного разу, при виникненні необхідності, залучення спеціаліста з правових питань не тільки потребує великих часових затрат, але і фінансово накладно, особливо якщо співпраця буде відбуватися із різними юридичними компаніями або адвокатськими об’єднаннями. 


Юридичне обслуговування (супровід) бізнесу – це супровід діяльності компанії з правових питань, які можуть виникнути в процесі ведення господарської діяльності.

Адвокати АБ «Ткачук і партнери» пропонують відразу піти цим шляхом, так як юридичний супровід діяльності Вашої компанії допоможе уникнути прийняття неправильних рішень, які можуть нашкодити фінансовому стану компанії.


Вочевидь, кожна ситуація індивідуальна, для її вирішення потрібен комплексний підхід і розробка правильної стратегії захисту. Але ви можете розраховувати на такі юридичні послуги досвідчених в усіх сферах права адвокатів АБ «Ткачук і партнери»:

 • Консультація з усіх правових питань, які виникають у компанії в ході ведення бізнесу, розробка стратегії вирішення конфліктних ситуацій та визначення перспектив можливих майбутніх судових процесів;

 • Юридичний супровід в усіх галузях  діяльності компанії, у тому числі у сферах оподаткування, корпоративних, інвестиційних прав, міжнародних правовідносин та інших;

 • Правовий супровід угод та усунення ризиків під час укладання будь-яких договорів; складення протоколів розбіжностей, претензій, відповідей на претензії; участь юриста при підписанні угод;

 • Допомога у розв’язанні конфліктних ситуацій із державними органами, у тому числі супровід перевірок компанії контролюючими органами та оскарження рішень, дій, бездіяльності представників цих органів в судовому порядку.

 • Підготовка необхідних процесуальних документів-адвокатського запиту, заяви, позову, відзиву, заперечень, клопотань тощо;

 • Представництво інтересів компанії в усіх судових інстанціях, у тому числі за позовами, пред’явленими до  суб’єкта господарювання;

 • Оскарження судових рішень, постановлених не на користь клієнта в апеляційному та касаційному порядку, подача заяв за нововиявленими та виключними обставинами;

 • Правовий супровід при виконання судових рішень державними та приватними виконавцями.


В ЧОМУ ПЕРЕВАГИ ЮРИДИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ   

БІЗНЕСУ АДВОКАТСЬКИМ БЮРО «ТКАЧУК І ПАРТНЕРИ» 

НІЖ МАТИ ШТАТНОГО ЮРИСТА


Нині займатися будь-яким бізнесом без підтримки досить важко, а часом ризиковано. Але навіть штатний юрист не є гарантією того, що вам ніколи не знадобиться юридичне обслуговування бізнесу. Така послуга гарантує вам супровід діяльності компанії з правових питань, які так чи інакше виникають у процесі здійснення будь-якої господарської діяльності. Головна користь від обслуговування в тому, що вам вдасться уникнути ухвалення неправильних рішень та фінансових втрат, зокрема, з огляду на наступне.


1. Перш за все кожний крок, кожна дія у ході ведення бізнесу, будь-то питання оподаткування, отримання необхідних ліцензій, захист інвестицій, договірна діяльність, навіть початок процедури банкрутства потребує правового супроводження  юристом. Не говорячи вже про те, що саме безпосередньо юрист буде виконувати свої функції у разі виникнення необхідності на захист інтересів компанії у судовому процесі шляхом пред’явлення позову, оскарження неправомірних рішень державних органів, або коли  до суб’єкта господарювання  подано позов в суд, і він потребує  належного юридичного захисту.

Штатний юрист не може знати вимоги законодавства у всіх галузях права, а тим паче законодавчі нюанси та судову практику, і охопити та забезпечити увесь спектр необхідної правової допомоги у ході діяльності компанії фізично неможливо.  Адже неможливо одному спеціалісту мати високий рівень кваліфікації одночасно в податковому, митному, корпоративному, банківському, трудовому, господарському та земельному праві, при цьому ще й бути сильним судовим адвокатом.

Натомість команда адвокатів нашого Бюро має спеціалістів у всіх галузях права і  нададуть відповіді на всі правові  питання, які виникають в ході ведення бізнесу та допоможуть виграти справу у суді, без необхідності залучення сторонніх юристів, що спеціалізуються у певній сфері законодавства.

При цьому команда адвокатів нашого Бюро буде злагоджено та професійно виконувати свою роботу, використовуючи свій багаторічний досвід та  ураховуючи правові позиції Верховного Суду. 


2. За штатного юриста необхідно подавати звітність та сплачувати податки. При цьому, ураховуючи те, що, як зазначалось, одна людина фізично не може забезпечити правовий супровід бізнесу у всіх галузях права, то одним  юристом в компанії, особливо великої та багатопрофільної, не обійтись-потрібен цілий департамент.  

Водночас, укладаючи угоду з АБ «Ткачук і партнери» на обслуговування бізнесу Ви не будете витрачати свій час та кошти на звітність та оподаткування адвокатів нашого Бюро. Більше того, немає необхідності у контролі здійснення своїх функціональних обов’язків адвокатами (в чому виникає необхідність при триманні штатного юриста), у тому числі за розробленням ними стратегії та підготовки необхідних документів, оскільки Вам буде надаватись лише звіт про результати вжитих заходів на відновлення порушених інтересів компанії.


3. Можливо виникнення ситуації, яка потребує термінової правової консультації або юридичного реагування, а Ваш штатний юрист відсутній, або він  недостатньо володіє необхідними знаннями у певній для даної ситуації галузі права, а тим більше законодавчими нюансами, і отже Вам необхідно залучати відповідного спеціаліста зовні, а на це потрібен час.

 Із-за втрати «дорогоцінного» часу може трапитись ситуація, яку виправити вже неможливо. Наприклад, у Вас провели перевірку податкові органи без правового супроводження юриста, внаслідок чого були допущені, але юридично не зафіксовані численні порушення при перевірці та складенні відповідного акту. Це позбавить можливості при оскарженні незаконного акту та рішення, прийнятого за результатами перевірки з підстав порушення процедури проведення перевірки. Адже в переважній більшості суди скасовують рішення податкових органів про накладення штрафних санкцій саме з підстав порушення порядку проведення перевірки та складення акту про виявлені порушення.   

Натомість, при виникненні необхідності, керівнику компанії варто лише зателефонувати в АБ «Ткачук і партнери», яке у найкоротший термін забезпечить надання правової допомоги професійним адвокатом у необхідній галузі права.


4. Не завжди для вирішення юридичного питання необхідний лише спеціаліст виключно із знаннями законодавства. В багатьох випадках виникає необхідність у залученні спеціалістів з економічних знань, бухгалтерських, фахівців по оцінці майна, нанесених збитків тощо.

Юридичне обслуговування бізнесу включає в коло надання правової допомоги адвокатами, у разі необхідності, залучення спеціалістів (експертів) для надання відповідей у певних галузях поза межами законодавства. До речі, послуги експерта у певній галузі можуть знадобитися і в судовому засіданні при захисті прав компанії.

Тобто, вам не доведеться шукати спеціаліста з певних спеціальних знань на допомогу  вашому штатному юристу для надання експертного висновку.


5.Компанії, які мають налагоджені стабільні робочі процеси не потребують щоденного юридичного супроводу тривалістю по вісім годин.

Для них набагато вигідніше замовити юридичний супровід бізнесу адвокатами нашого Бюро, оскільки потреба в консультації виникає не щодня, тому недоцільно наймати постійного співробітника і нести за нього витрати.

Водночас, щоб для вирішення кожного питання не займатися пошуками нового фахівця і не посвячувати його заново в деталі вашої роботи, найкраще оформити контракт на юридичне обслуговування з однією компанією. Це дозволить заощадити дорогоцінний час на пошуки адвоката та введення його у курс справи.


 Головне, що юридичне обслуговування бізнесу забезпечує вам допомогу не одного, а команди юристів. У кожного з них своя спеціалізація та багатий досвід роботи, який працюватиме на ваше благо. 

Крім того, кваліфікація цілої команди дозволяє оцінити та проаналізувати ризики вашої компанії від майбутніх угод, тим самим скорочуючи витрати та сприяючи зростанню прибутку. 


Додайте сюди суттєву економію, адже не доведеться:

 • Оплачувати податки та збори із заробітної плати співробітника, тим самим зменшуючи оподатковуваний прибуток.

 • Організовувати робоче місце, забезпечувати людину оргтехнікою та програмним забезпеченням.

 • Непокоїтися, що юрист візьме відгул, відпустку, захворіє або не вийде на зв’язок, оскільки абонентський супровід – це гарантія вирішення ваших проблем у режимі 24/7.


Додайте також фіксовані та передбачувані витрати на юридичні послуги та отримайте переконливий доказ того, що кожній компанії варто укладати договори на юридичне обслуговування бізнесу. З їх допомогою ви справді зможете вирішувати будь-які правові проблеми. 

ВИРІШЕННЯ АДВОКАТАМИ НАШОГО БЮРО СПОРІВ КОМПАНІЇ З ДЕРЖАВНИМИ ТА КОНТРОЛЮЮЧИМИ ОРГАНАМИ


Найбільш поширеними проблемами у будь-якої компанії в Україні є спори з державними та контролюючими органами. 

Необхідність в отриманні ліцензії на певний вид діяльності, дозволу на будівництво, оформлення документів на отримання у власність (оренду) земельної ділянки, зареєструвати право власності на нерухоме майно та багато інших взаємодій із відповідними органами потребує насамперед знань законодавства, яке регулює ці питання та спланованих дій для отримання необхідної документації в найкоротші терміни.

Крім того, у українських компаній виникає безліч, насамперед юридичних, проблем при проведенні контролюючими органами різноманітних перевірок діяльності суб’єкта господарювання.

Нерідко при реалізації суб’єктами господарювання своїх прав щодо отримання необхідної документації, у них з державними органами виникають конфліктні ситуації, які потребують вирішення в судовому порядку. До того ж, наслідком проведення контролюючими органами перевірки діяльності компанії, майже завжди закінчується накладенням штрафів за вчинення, на думку цих органів, порушень, які також підлягають оскарженню в судовому порядку. 

Усі зазначені питання беззаперечно потребують допомоги кваліфікованого юриста. При цьому, в кожній конкретній ситуації необхідний досвідчений та кваліфікований юрист, який знає законодавчі тонкощі та нюанси саме в необхідній галузі права. Адже взаємодія з державними структурами потребує не лише знання нормативно-правових актів, але і велику кількість внутрішніх підзаконних актів кожного органу і, насамперед, знати найефективніші шляхи вирішення виниклої суперечки із держорганами в кожній конкретній ситуації, у тому числі в судовому порядку.


Адвокати АБ «Ткачук і партнери» при юридичному обслуговуванні компанії нададуть наступну правову допомогу у вирішенні питань, що потребують взаємодії з державними та контролюючими органами:

 • Проконсультують з усіх питань, пов’язаних з оформленням та отриманням необхідної документації (дозволів, ліцензій) в державних органах,  визначать найкоротші шляхи їх вирішення та допоможуть зібрати пакет необхідних документів;

 • Забезпечать юридичний супровід при проведенні планових та позапланових перевірок компанії контролюючими органами;

 • Оскаржать в судовому порядку незаконні дії, рішення, бездіяльність працівників державних та контролюючих органів;

 • Забезпечать представництво інтересів компанії у судах всіх інстанцій у спорах з державними та контролюючими органами;

 • Оскаржать в апеляційному та касаційному порядку судові рішення, постановлені не на користь компанії.


При цьому абонентське обслуговування включає постійне і детальне інформування клієнта про стан і перебіг справ та стадії вирішення поставленого завдання. Отже, ви зможете завжди «тримати руку на пульсі», при цьому не беручи участі в процесі.


В ЧОМУ ДЛЯ ВАС ВИГОДА В ЮРИДИЧНОМУ СУПРОВОДІ БІЗНЕСУ

Як ви вже зрозуміли, юридичний супровід бізнесу дозволяє впоратися з будь-якими правовими ситуаціями, незалежно від вашої діяльності. Але ви повинні розуміти, що такий договір також дає вам:

 • Попередню правову оцінку будь-якої дії, що не дозволить вам зробити неправильний крок;

 • Можливість подолати будь-яку проблему, якщо такий крок вже був зроблений;

 • Заощадити фінанси на оформлення працівника юристом компанії;

 • Здобути індивідуальний підхід у вирішенні юридичних проблем саме вашої компанії;

 • Співпрацю з фахівцями, які повністю інформовані про всі зміни у юридичній сфері;

 • Можливість зберегти час на заняття організацією роботи підприємства та подальшого розвитку бізнесу, ніж вирішення юридичних питань.


За вас також оформлять усі документи, будуть представляти ваші інтереси у суді та інших державних структурах та візьмуть за вас участь у переговорах, домагаючись лише найкращого результату. А за необхідності складуть скарги, позови або оскаржать рішення, прийняті не на користь вашої компанії в апеляційному та касаційному порядку.


ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВИТИ  

ЮРИДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ БІЗНЕСУ

В АБ «ТКАЧУК І ПАРТНЕРИ»


Бажаючи замовити юридичне обслуговування бізнесу, звертайтесь до адвокатського бюро “Ткачук та партнери”. Тут на вас чекає велика команда юристів з багатим досвідом пошуку найефективніших виходів із вашої індивідуальної ситуації. Обираючи нас, ви отримаєте:

 • Фіксовану оплату послуг;

 • Постійну підтримку фахівців у різних галузях права;

 • Можливість викликати адвоката на виїзд;

 • Усне та письмове інформування про хід справ;

 • Представництво інтересів Компанії в усіх судових інстанціях та державних органах;

 • Допомогу у виконанні судових рішень.


Досвідчені адвокати АБ «Ткачук і партнери» стежать за всіма змінами в законодавстві та  гарантують, що ви отримаєте професійну допомогу, а також індивідуальний підхід до усунення будь-яких проблем, який відрізняється високою якістю розробки захисної стратегії в найкоротші терміни. 

Тому, якщо Ви дійсно хочете почуватися захищено в будь-якій ситуації, що виникне в ході діяльності компанії, обов’язково звертайтесь в адвокатське бюро “Ткачук та партнери” і ми надамо Вам бажаний результат за доступною ціною.