Перейти до вмісту
Главная страница » АДВОКАТ ПО ЦИВІЛЬНИМ СПРАВАМ

АДВОКАТ ПО ЦИВІЛЬНИМ СПРАВАМ


Світ настільки непередбачуваний, що ніколи не знаєш, коли доведеться відстоювати свої інтереси за допомогою професійного представника. Якщо у вас виникли суперечки чи проблеми у житлових, трудових, земельних, особистих відносинах та врегулювати справу мирно не вдається, на допомогу вам завжди готовий прийти адвокат по цивільним справам від бюро “Ткачук та партнери”. Тут вам зможуть забезпечити справедливість, адже на ваш захист стануть професіонали із бездоганною репутацією!

Чим корисний адвокат по цивільним справам

Головне, що ви отримуєте від навченого фахівця, це комплексне вирішення ваших проблем. Його мета – перемогти, а за найнегативніших розкладів максимально пом’якшити фінансові втрати. Необхідно пояснити, що послуги професіонала дуже важливі, адже адвокат по цивільним спорам використовує індивідуальний підхід до захисту, виходячи з вашої конкретної ситуації. І для цього проводить великий обсяг підготовчої роботи, розробляє стратегію захисту та формує правильну позицію для таких цілей:

 • Стягнути неустойку з недобросовісного клієнта.
 • Спростувати недостовірну інформацію у ЗМІ та отримати компенсацію за заподіяння репутаційної шкоди.
 • Домогтися покарання порушення зобов’язань.
 • Оскаржити заповіт чи дії його виконавця.
 • Визнати недійсною угоду.
 • Домогтися страхових виплат.
 • Відшкодувати заподіяну здоров’ю шкоду.

Яка б цивільно-правова суперечка з вами не трапилась, юрист у цивільних справах здатний її вирішити. Особливо коли це співробітник адвокатського бюро “Ткачук та партнери”.

Чим займається адвокат по цивільним справам

Суперечки можуть бути найрізноманітнішими: псування чи знищення майна орендарями, незаконне виселення, відмова виплачувати борг, прострочення виконання послуг, необгрунтовані претензії від колишнього подружжя та багато іншого. У всіх ситуаціях адвокат у цивільних справах надає правову допомогу, яка включає:

 • Детальні консультації, в ході яких з’ясовує нюанси справи та суду, а також оцінює перспективи виграти справу або мінімізувати шкоду для репутації свого замовника.
 • Збір доказової бази на користь клієнта, тобто збирання необхідного пакету документів та аналіз можливості використовувати їх як захист під час суду.
 • Розробка стратегії захисту, що призведе до виграшного результату на користь клієнта.
 • Підготовка мирової угоди чи документів процесуального характеру, як позови чи заперечення.
 • Представництво інтересів клієнта у суді та, відповідно, підготовка до кожного судового засідання.
 • Підготовка та подання апеляції, якщо ухвалене судом рішення не влаштовує замовника.

Простими словами, адвокат по цивільним спорам дозволяє вирішити будь-які суперечки, що виникають між людьми. Під час першої зустрічі ви чітко визначаєте, яка саме правова допомога вам потрібна і в якому обсязі, після чого фахівець переходить до пошуку вирішення проблеми та її здійснення.

Чому вам потрібен наш юрист по цивільним справам

Звертаючись за вирішенням проблеми до нас, ви замовляєте послуги фахівців, які мають бездоганну репутацію у вирішенні цивільно-правових суперечок. З нами ви зможете позбавитися головного болю шляхом врегулювання спору на вашу користь, ніяк не вникаючи в процес, окрім надання всієї необхідної інформації. Варто зазначити, співробітники бюро “Ткачук та партнери” зроблять це так, щоб за мінімальних витрат вами було отримано максимальний результат. Не кажучи вже про те, що:

 • Вам проведуть детальну консультацію, під час якої отримаєте відповіді на всі ваші запитання.
 • Вам забезпечать індивідуальний підхід та послуги цілої команди юристів, якщо знадобиться.
 • Представлять інтереси клієнта в суді без необхідності його особистої присутності в залі.
 • Зекономлять вам час, нерви, сили та фінанси, які ви витратили б, намагаючись вирішити питання самостійно.

Звертаючись до нашої компанії, ви можете бути впевнені, що над вашою справою працюватимуть лише досвідчені, підковані у сфері права співробітники, здатні ефективно вам допомогти.

Бажаючи дізнатися, скільки візьме за вирішення вашої проблеми юрист із цивільних справ нашого бюро, необхідно потрапити на особисту консультацію. Адже вартість робіт залежить від їх обсягу та з’ясувати його можливо лише після того, як фахівець вивчить усі нюанси вашої справи. Так що записуйтесь на прийом і незабаром забудете про існування проблем у вашому житті!