Перейти до вмісту
Главная страница » СУПРОВІД ТЕНДЕРІВ

СУПРОВІД ТЕНДЕРІВ

Капіталізм добрий тим, що в ньому існує конкуренція. Тендер є методом відбору кращої пропозиції надання послуг або постачання товарів, який проводиться державою або комерційними компаніями. Той, хто виграє конкурс, має можливість розширити бізнес і вивести його на новий рівень, збільшуючи прибуток. Крім того, це чудовий варіант оцінити рівень конкурентоспроможності своєї фірми. Але якщо ви думаєте, що перемогти в такій конкурентній боротьбі неможливо, значить не знаєте, що являє собою тендерний супровід. Щоб оцінити пропозицію, читайте наш сьогоднішній гайд.

Юридичний супровід тендерів: у чому плюс?

Поспішаємо вас здивувати із самого початку: перемогти може не тільки той, хто продає якісний товар чи послугу за найкращою ціною, а й той, хто професійно підходить до гонки. А саме здатний правильно вибирати типи конкурсів, аналізувати конкурентне середовище, правильно складати документацію та захищати свої права та інтереси, закликаючи на допомогу адвокатський супровід тендерів. Така послуга спрямована на забезпечення вашої участі та створення правових умов для перемоги.

Вона неймовірно корисна тим, у кого нульовий досвід і хто не хоче припуститися помилки, яка може призвести до непоправного ризику. Вартість вкладень повністю окупається, адже підвищує ваші шанси здобути перемогу, оскільки вас готують до цього команда кваліфікованих фахівців. Вони навчають вас і оберігають від помилок, що можуть негативно позначитися на результатах.

Варто зазначити, що хоча діюче законодавство полегшує процес перемоги, у ньому є й недоліки, які можуть призвести до фінансових втрат. Коли ж ви хочете виграти тендер, супровід дозволить заощадити час та кошти, а також убезпечити ваше підприємство від незаконних вимог та порушень прав як з боку ініціатора торгів, так і від конкурентів. Є два види обслуговування – часткове та комплексне. Перший включає допомогу фахівців на етапі участі, а другий передбачає повний спектр послуг.

Вони виявляться неймовірно корисними під час конкурсних пропозицій щодо перевезення вантажів, на охорону об’єктів, з обслуговування та ремонту автомобілів; надання юридичних послуг. Крім того, допомога незамінна для вибору найкращого конкурсу. Особливо коли у вас немає часу та можливості самому визначити потрібний конкурс чи необхідно отримати банківські гарантії та довідки. А так ви зможете не тільки дізнатися, де краще брати участь, а як перемогти.

Чому важливий супровід у тендерах

Ми вже з’ясували, що професійна допомога досвідчених фахівців, якщо хочете виграти законно, просто незамінна. Але що включає супровід тендеру? Основні моменти включають:

 • Детальні консультації для постачальників та закупників.
 • Збір та підготовка необхідного пакету документів.
 • Підготовка та подання заявки на участь.
 • Представництво інтересів клієнта під час торгів.
 • Забезпечення законного підґрунтя прийняття рішень.
 • Збільшення шансів перемогти.

Варто зазначити, що правильне складання документації є неймовірно важливим, адже через неправильно складені документи або їх відсутність — учасника можуть не допустити до торгів. Тому ви повинні переконатися, що відповідаєте всім кваліфікаційним критеріям, а ваша продукція чи послуги відповідають усім технічним та якісним характеристикам, щоб унеможливити отримання відмови від прийняття заявки.

І ось тому супровід участі у тендерах такий вигідний. Вам не доведеться займатися вивченням юридичних тонкощів оформлення заявки або витрачатися на навчання співробітників, а ще вам буде набагато простіше отримати банківську гарантію, інші важливі документи, а також позитивну репутацію в середовищі замовників.

З чого складається тендерний супровід

Допомога професійного юриста поділяється на кілька етапів:

Спершу необхідно все підготувати. Цей процес включає створення особистого кабінету учасника, аналіз діяльності клієнта, моніторинг закупівель відповідно до спеціалізації, постановку умов та повне виключення дискримінаційних критеріїв у документах.

До етапу підготовки входить і правильне оформлення документів. Важливо, щоб вони відповідали всім вимогам, потім необхідно завантажити їх на сайт та супроводжувати під час проведення аукціону та підписання договору.

Потім починається участь, фахівець на цьому етапі забезпечує підтримку та представництво інтересів клієнта.

У разі, якщо результати конкурсу вас не влаштовують, юристи здійснюють підготовку та подання скарг до Антимонопольного комітету, Державної аудиторської служби, Dozorro та громадських організацій для виявлення порушень при закупівлі або виконанні договору. Також у його послуги входить ініціювання перед правоохоронними органами початку кримінального провадження для компенсації завданих збитків.

Від того, як часто ви плануєте брати участь у конкурсах, залежить, який супровід участі в тендерах вам потрібен: постійний або аутсорсинговий. При цьому на аутсорсингу можна замовити постійне обслуговування. Але це питання слід обговорювати в індивідуальному порядку.

Як здійснюється супровід тендерів

Якщо думаєте, що на цьому юридична допомога закінчується, то глибоко помиляєтесь. У послуги, окрім перелічених вище пунктів, входить ще чимало речей:

 • Детальні консультації у сфері державних закупівель.
 • Вивчення проектно-кошторисної документації.
 • Підготовка фірми клієнта, щоб відповідала всім вимогам конкурсу.
 • Оформлення заявки на участь у конкурсі відповідно до правил тендерної процедури.
 • Комплексне обслуговування, включаючи підготовку документів, комунікацію із замовником та участь у переговорах.
 • Надання юридичної підтримки та допомоги у розробці стратегії вирішення спірних ситуацій.

Крім того, якщо ви вважаєте, що результати були несправедливими або були порушені ваші права, вам допоможуть оскаржити рішення.

Де замовити послуги з супроводу тендерів

Зроблять це з найкращим для вас результатом у адвокатському бюро Ткачук та партнери. Звертаючись до нас, ви підвищуєте свої шанси на перемогу в тендерному конкурсі, адже на вас працюватиме не один, а команда досвідчених та навчених адвокатів, які:

 • Проконсультують вас з усіх питань та визначать індивідуальну стратегію просування.
 • Вивчать правильність складеної документації та подадуть заявку на відповідні вашим критеріям конкурси.
 • Забезпечте державними замовленнями, які виведуть ваш бізнес на новий рівень.
 • Переконаються у законності та правильності дій при закупівлі.
 • Гарантують високу якість роботи та одночасно економію вам часу та нервів.

Додайте до цього те, що за бажання вигравати тендери, супровід дає можливість у будь-який час залучити професіонала до вирішення вашого питання. Найцікавіше, що вам самим немає необхідності брати участь у цьому процесі — юристи бюро Ткачук та партнери зроблять все за вас із гарантією 100% результату. Записуйтесь на консультацію — і переконайтесь у цьому самі!