Безкоштовні консультації не надаються 9: 00-18: 00 без обіду
+380 67 503 05 30    +380 50 406 65 36

Спори з банками

ПОВНИЙ СПЕКТР ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ

Юридична компанія "Юридичні партнери"

 
Ми надаємо, високоякісну юридичну допомогу у вирішенні правових питань будь-якої складності.
Замовити
 
 
Надаємо правові послуги з цивільних питань і по кримінальним справам (в тому числі по економічним злочинам), а також спеціалізуємося на операціях з нерухомістю.
Замовити
 
 
Аналіз ситуації, експертна оцінка, пошук оптимального рішення - і позитивний результат
Замовити
 
Запис на консультацію
+380 67 503 05 30
 
Замовити

Судові спори з банками, кредитні спори, захист позичальників

Закон України від 07.12.2000 № 2121 - III "Про банки та банківську діяльність" визначає залучення до вкладів грошових коштів фізичних і юридичних осіб та захист інтересів вкладників і клієнтів банку.

Практично неможливо знайти людину, яка хоч раз не скористалася послугами банку - грошовий кредит, товари в кредит, депозитні вклади, іпотека.

Останнім часом все частіше виникають ситуації з заборгованістю клієнтів по кредитах перед банком і навпаки, коли банк не виконує свої зобов'язання перед вкладником. У сьогоднішній ситуації банки стають і допомогою, і караючим мечем.

На жаль, через економічну кризу та кризу у банківській сфері все частіше виникають банківські суперечки, які часто призводять до судового процесу.

Послуги юриста при виникнення банківських суперечок

Банківські суперечки - складний процес і без допомоги грамотного юриста, який досконало розбирається в специфіки банківської системи Вам не обійтися.

Компанія "Юридичні партнери" на ринку послуг існує більше 10 років. Фахівці нашою компанії, маючи широкі знання, знаючи сильні та слабкі сторони банківської сфери готові надати допомогу по напрямах:

  • складання позовної заяви до суду
  • юридичний супровід у суді
  • представництво у суді
  • визнання кредитного договору незаконним
  • реструктуризація боргу у банку
  • реструктуризація валютних кредитів
  • визнання договору поручителя недійсним
  • іпотечне кредитування.

Наші юристи зможуть надати юридичну допомогу, як фізичним, так і юридичним особам. При оформленні кредитного договору, іпотечного або заставного договору, скориставшись послугами адвоката, ви не потрапити в зону небажаних ризиків на етапі підписання договору. У разі виникнення суперечки з банками юристи зможуть збудувати лінію захисту індивідуально для вас. Пам'ятайте, що у банківських установах працює цілий штат висококваліфікованих юристів, завданням яких є стягнення грошових коштів. Тому, не маючи досвіду в юриспруденції, ваш шанс виграти банківську суперечку зменшується.


Наша оценка 4.5 на основе 8 отзывов Google