Главная страница » Спори по Житлово-комунальні послуги

Спори по Житлово-комунальні послуги

Адвокат по спорах житлово-комунальних послуг
Недосконалість системи захисту споживача в сфері житлово-комунального господарства, неякісне надання житлово-комунальних послуг, низький рівень обізнаності населення, неузгодженість норм законодавства і відсутність у ньому достатніх норм з регулювання взаємовідносин споживачів і виробників / виконавців житлово-комунальних послуг зумовлюють зростання суперечок споживачів житлово комунальних послуг і суб’єктів надання житлово-комунальних послуг. Також є окремі випадки формування постачальниками комунальних послуг платіжок з завищення тарифів або послугами, які споживача не отримував.

Виконавцем відповідно до Закону є суб’єкт господарювання, предметом діяльності якого є надання житлово-комунальної послуги споживачу відповідно до умов договору.

Виконавець зобов’язаний підготувати та укласти із споживачем договір на надання житлово-комунальних послуг з визначенням відповідальності за дотримання умов його виконання згідно з типовим договором.

Але сьогодні практика показує, що в більшості випадків договори між споживачами і виконавцями / виробниками житлово-комунальних послуг не укладаються.

Споживач щомісячно отримує рахунки на оплату житлово-комунальних послуг і платить плату за утримання будинків і прибудинкової території.

Розмір плати за комунальні послуги розраховується виходячи з розміру затверджених цін / тарифів та показань приладів обліку або за нормами, затвердженими в установленому порядку.

Якщо у вас виникли проблеми з комунальними підприємствами про порушення права з надання житлово-комунальних послуг, з метою вирішення зазначених проблемних питань у сфері житлово-комунального обслуговування слід звернутися до нашого Бюро для проведення консультацій і вирішення спирного питання або через Національну комісію регулювання електроенергетики і комунальних послуг і (або) в судовому порядку.