Главная страница » Спори щодо застав

Спори щодо застав

Спори щодо застав (іпотек)
Іпотека в усі часи була одним з найпоширеніших способів забезпечення виконання зобов’язань. Її надійність дійсно перевірена часом. На думку кредиторів, саме цей вид кредитування має менше ризиків. Але даний факт не стосується спорів, що виникають у відповідній сфері.

Вирішити їх допоможе наша професійна команда. Ми знаємо все про порядок оформлення договорів іпотеки, виборі способу звернення стягнення на предмет іпотеки, оцінку предмета іпотеки, порядку і способу виявлення арештів і обтяжень на предмет іпотеки, банкрутство боржника і іпотекодавця.

Ми знаємо, як захистити вас від збільшення розміру іпотечного кредиту через інфляцію, завищеної оцінки іпотечного майна з боку банку, від переуступки боргових зобов’язань банком до колекторських фірм, незаконного виселення з іпотечного житла, реалізуємо ваше право на альтернативне житло в разі виселення з іпотечного , а також розкриємо тонкощі мораторію на таке виселення.

При протилежному боці спору, надамо юридичну допомогу у виселенні несумлінного іпотекодержателя.

Ви сміливо можете розраховувати на судове та адвокатське супровід від нашої компанії в суперечках щодо іпотеки (кредиту або застави). Але слід пам’ятати, вагомою буде допомога юриста саме на етапі укладення договору іпотеки.