Главная страница » Адвокат по спорах з автосалонами Київ

Адвокат по спорах з автосалонами Київ

Купівля автомобіля в автосалоні дозволяє уникнути шахрайства і асоціюється як безпеку, сервіс та гарантія. Але і при такому варіанті придбання авто нерідко виникають суперечки з автодилерами. При оформленні транспортного засобу, між покупцем і автосалоном укладається договір купівлі – продажу. Перед тим як зробити розрахунок за автомобіль, варто уважно вивчити всі пункти. Іноді в ньому містяться умови, які не легко виявити, але мають «підводні камені».

У договір в обов’язковому порядку повинні бути включені наступні дані:

терміни поставки автомобіля (в календарних днях);
сума покупки;
інформація про учасників угоди;
процедура повернення коштів, у разі відмови від придбання авто;
повна модифікація моделі, по якій можна встановити точну комплектацію.
Більш того, перед тим, як підписати договір необхідно перевірити якість автомобіля. Покупець повинен розуміти, як тільки він підписує всі необхідні документи і залишає салон, виявлені пізніше недоліки стануть його особистими і довести щось автосалону буде вкрай проблематично. Тому при отриманні автомобіля вкрай важливо перевірити:

відповідність комплектації автомобіля;
роботу гальмівної системи;
світлові прилади;
роботу двигуна;
роботу інших елементів конструкції (звуковий сигнал, замки дверей).
нюанси суперечок
Купівля некондиційної моделі автомобіля;
Відмова в гарантійному обслуговуванні;
Розбіжність ціни в прайсі і реальності;
Затягування термінів гарантійного ремонту;
Безкоштовний ремонт або заміна автомобіля після закінчення гарантійного терміну, при наявності наявних з вини виробника недоліків.
Здійснюючи покупку в салоні, покупець заздалегідь повинен узгодити суму в національній валюті. Справа в тому, що в багатьох автосалонах ціна на авто вказана у валюті з прив’язкою до внутрішнього курсу.

Необхідно пам’ятати! При покупці авто поширена схема обману – рекламні пропозиції (подарунковий комплект шин, покупка застояних автомобілів за заниженою ціною, модель авто за вказаною в рекламі ціни в салоні відсутня, але за словами продавця є на складі).

Порядок вирішення спорів
З юридичної точки зору суперечка між покупцем і автосалоном регулюється такими нормативно – правовими актами, як Цивільний кодекс України і Закон «Про захист прав споживачів», а отже і вирішувати його слід в юридичному порядку. Проблема полягає в тому, що покупець через слабке знання цивільного законодавства, заздалегідь допускає помилки і заводить ситуацію в глухий кут. При покупці покупець має право вимагати від продавця:

заміни відповідної марки автомобіля;
усунення дефектів;
проведення експертизи технічного стану авто;
анулювання угоди.
Чому необхідна професійна юридична допомога
Як правило, автосалони мають юридичні відділи, тому самостійне вирішення спорів виявляється малоперспективною – тим більше, якщо дії по захисту прав споживача закінчуються в суді, де потрібно бездоганна підготовка і професіоналізм фахівця. Допомога адвоката у цивільних справах це не тільки захист в ході проведення судового процесу, а й надання послуг зі складання позовних заяв, збору необхідних документів, проведення переговорів.