Перейти до вмісту
Главная страница » АДВОКАТ (ЮРИСТ) З ВИКОНАВЧИХ ПРОВАДЖЕНЬ

АДВОКАТ (ЮРИСТ) З ВИКОНАВЧИХ ПРОВАДЖЕНЬ

 
Державна виконавча служба (ДВС) або приватні виконавці – це спеціальні органи, які втілюють останню стадію судового провадження, тобто виконавче провадження з примусовим виконанням судових рішень.

Навіщо потрібен адвокат (юрист) з виконавчих проваджень ?

Виконавче провадження може порушуватись за рішенням суду чи інших органів державної влади, зокрема нотаріусів. До примусового виконання входять справи, які стосуються переважно стягнення коштів чи майна. Особі, яка є боржником у такому провадженні, необхідно мати підтримку спеціаліста, щоб пройти процедуру правильно і не потрапити під порушення виконавчих органів. Наш адвокат зі спорів з державною виконавчою службою допоможе на будь-якому етапі проходження процедури:

 1. До початку виконавчого процесу, щоб не були накладені безпідставні арешти майна, та врегулювати все на досудовому етапі.
 2. На етапі оскарження та складання скарги на державну виконавчу службу, яка реалізувала незаконні дії.

Професійні юристи допоможуть оскаржити рішення щодо зняття арешту, скасування постанов та інших обмежень.

Також до АБ «Ткачук та партнери» за адвокатською підтримкою варто звернутися кредитору, який потребує компетентного супроводу виконавчих проваджень. Допоможемо на суді та на виконавчому етапі забезпечити виконання рішень щодо відновлення порушених прав кредитора.

Адвокат (юрист) з виконавчих проваджень: які послуги входять до його діяльності?

Адвокат по спорам з виконавчою службою від бюро «Ткачук та партнери» надає всі види послуг, які допомагають громадянам відстояти свої права у виконавчих провадженнях. Зокрема, у нас можна замовити:

 • професійну юридичну консультацію щодо виконавчих проваджень до їх початку або на момент проведення;
 • аналіз матеріалів справи та оцінку перспектив захисту інтересів;
 • ведення переговорів від імені клієнта під час спорів із державними чи приватними виконавчими службами;
 • складання адвокатських запитів та заяв на користь клієнта;
 • оскарження дій державної виконавчої служби або приватних служб шляхом складання та подання апеляційних та касаційних скарг;
 • підготовку процесуальних документів;
 • представництво у суді всіх інстанцій.

Працюємо зі справами будь-якої складності, та забезпечуємо ефективне рішення виконавчого провадження на вашу користь.

Як бути, якщо виникли спори з приватними виконавцями?

Наше адвокатське бюро займається не лише розглядами з ДВС, а також надає супровід у справах із приватними виконавчими службами. Послуги у цій сфері знадобляться в таких випадках:

 • вам потрібний запуск виконавчого провадження за рішенням суду і вас не задовольняють державні органи – проконсультуємо, куди звернутися до приватних виконавців;
 • вам потрібно коректно скласти скарги на приватних виконавців про порушення їх роботи – допоможемо скласти правильно усі запити та подати до відповідних інстанцій;
 • ви зіткнулися з неправомірними діями таких служб та хочете оформити оскарження дій приватних виконавців.

З нами спори з приватними виконавцями чи ДВС вирішуються коректно, законно та оперативно. Ви можете довірити нам свою справу, щоб компетентні адвокати проаналізували матеріали та підібрали ефективні способи дії в ситуації.

Як точаться спори з виконавчого провадження?

У пріоритеті наших юристів – досудове врегулювання всіх спірних ситуацій. Ведемо переговори, щоб відстояти інтереси клієнта. Якщо ж суперечки щодо виконавчого провадження доходять до судового розгляду, то у нас також можна отримати представництво на суді. Кваліфіковані та досвідчені юристи підберуть стратегію захисту як для фізичних, так і юридичних осіб. Це може бути часткова допомога у складанні документів та отримання інструкцій дії у таких ситуаціях, або комплексна юридична допомога.

Просто залиште свою заявку, і ми негайно зв’яжемося з вами для вивчення нюансів справи.