Главная страница » ПОСЛУГИ АНТИКОРУПЦІЙНОГО АДВОКАТА

ПОСЛУГИ АНТИКОРУПЦІЙНОГО АДВОКАТА

У ході запуску боротьби з корупцією було запущено в роботу нові Антикорупційні органи:
Національне Антикорупційне Бюро України (НАБУ), Спеціалізована Антикорупційна прокуратура (САП), Державне бюро розслідувань (ДБР), Вищий антикорупційний суд (ВАКС).
Головною метою новосозданих органів проголошувалася боротьба з ТОП-корупцією у вищих ешелонах влади. Але результати такої боротьби залишили бажати кращого.
Під виглядом боротьба з корупцією нерідко проводитися тиск на політичних опонентів, в ході розслідування кримінальних справ про зникнення державних коштів проводяться обшуки на приватних підприємствах, які взагалі можуть не мати відношення до цих операцій; незаконний знімання інформації, проведення відвертих провокацій, постійні конфлікти з інших правоохоронних структур, повна відсутність контролю Держави за їх діяльністю (до сих пір з моменту створення НАБУ не було проведено аудиту його діяльності) не збільшують ефективність їх діяльності.
Багато пропіарених справи НАБУ закінчуються нічим.
 
ПОСЛУГИ АНТИКОРУПЦІЙНОГО АДВОКАТА

ПОСЛУГИ АНТИКОРУПЦІЙНОГО АДВОКАТА

При возніковеніі будь-яких дій спрямованих проти Вас або Вашого бізнесу Антикорупційних органів, включаючи незаконні затримання, обшуки, розслідування будь-яких надуманих правопорушень, проведення вилучень вашого майна, пред’явлення підозра в кримінальному виробництві звернення до антикорупційного адвокату буде просто необхідним.Втрата великих грошових коштів, великих активів і залучення до кримінальної відповідальності з можливим довгим позбавленням волі може закінчитися бурхлива діяльність Антикорупційних органів з розслідування антикорупційних порушень, до яких Ви можете не мати ніякого відношення.
Величезний досвід Антикорупційного адвоката нашого Бюро дозволить провести комплексну Ваш захист, починаючи від Вашого затримання, проведення обшуку або пред’явлення підозри. Антикорупційний адвокат допоможе виявити на стадії досудового розслідування та судового розгляду незаконність проведення щодо Вас слідчих дій і пред’явлених звинувачень і отримання за підсумком виправдувального вироку суду. Бо ж не секрет, що дедектіви Національного Антикорупційного Бюро України (НАБУ) не завжди дотримуються непростих забюрократизованих вимог Кримінально-процесуального Кодексу і допускають процесуальні порушення, внаслідок чого в суді можуть визнаватися незаконними деякі слідчі дії і (або) зібрані докази. У зв’язку з тим, що в ході розслідування кримінальних проваджень Національне Антикорупційне Бюро України примудряється назбирати сотні а то й тисячі томів по одній кримінальній виробництву, шанси знайти незаконність дій такого кримінального розслідування Антикорупційним адвокатом багаторазово зростає.