Перейти до вмісту
Главная страница » АДВОКАТ ЗІ СПОРІВ ЩОДО ПРИВАТИЗАЦІЇ

АДВОКАТ ЗІ СПОРІВ ЩОДО ПРИВАТИЗАЦІЇ

Законом України передбачено право власності її громадян. Це стосується як приватного майна, так і підприємств. Кожен громадянин може приватизувати свою власність на законному рівні, якщо може підтвердити право на її володіння, здебільшого – це спадщина або придбання. Втім, часто у цій сфері виникають труднощі – конфліктні ситуації між сусідами, які мають підписати згоду на приватизацію, або появу необґрунтованих відмов від державних органів. Якою б не була ситуація, наш адвокат із приватизації допоможе врегулювати її із позитивним рішенням для вас.

Що таке приватизація та як її оформити: адвокат з приватизації

Оскільки Україна – молода держава, до її законів часто вносять правки та зміни. Це потрібно уважно відстежувати, щоб підтримувати документацію у правильному форматі. У цьому без допомоги фахівця можна зробити багато помилок, іноді досить критичних.

Сама приватизація має на увазі передачу на законних підставах нерухомого майна з державного чи комунального – у приватне володіння. Це може бути земельна ділянка, квартира, будинок, підприємство та інші види майна.

Виконують приватизацію на користь фізичної чи юридичної особи. Щодо підприємств, то закон встановлює певний перелік об’єктів, які можуть бути приватизовані для більш ефективного функціонування економіки країни.

Якщо вам знадобилася приватизація житла, адвокат у Києві від нашого Бюро надає послуги у цьому напрямку для всіх видів нерухомості. Виконуємо оформлення для майна всіх способів приватизації:

 • куплених на аукціоні об’єктів;
 • житла на підставі ордера наймача;
 • придбаних на конкурсних підставах;
 • викуплених об’єктів після аукціонів або конкурсів;
 • викуплених орендарем, якщо це дозволяє законодавство та договір оренди.

Наш адвокат по приватизації завжди має актуальну інформацію про порядок реєстрації всіх видів майна.

Які бувають послуги адвоката у питаннях приватизації: Київ та область

Якщо вам знадобилася приватизація, адвокат АБ «Ткачук та партнери» допоможе у грамотному оформленні документів. Наші послуги передбачають усі види юридичної допомоги:

 • консультації з усіх питань, пов’язаних з приватизацією;
 • вивчення та аналіз матеріалів справи та всієї супутньої документації;
 • ведення переговорів від імені клієнта з усіма сторонами процесу та державними інстанціями;
 • складання адвокатських запитів, позовів та інших заяв;
 • підготовку процесуальних документів та доказової бази для ведення та захисту вашої справи в судовому порядку;
 • представництво інтересів клієнта у судах усіх інстанцій.

Послуги адвоката з питань приватизації у Києві від нашого адвокатського бюро включають повний комплекс юридичного сприяння. Оцінюємо ризики ситуації, розробляємо стратегії та лінії захисту, професійно та грамотно відстоюємо ваші права у ситуаціях будь-якої складності. Беремо під свій контроль справи із судовим врегулюванням – подаємо позови, прохання, оскарження та все необхідне в рамках закону. За потреби складаємо оскарження актів органів місцевого управління, відмов у приватизації та інших постанов, які порушують ваші права та перешкоджають процедурі.

Як діє адвокат для приватизації гуртожитку в Україні: особливості процедури

Закон України Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитку забезпечує громадянам, які проживають у гуртожитках понад 5 років, можливість оформити право власності. Наш адвокат для приватизації гуртожитку в Україні допомагає виконати процедури відповідно до норм:

 1. Правильно скласти заяву на приватизацію кімнати у гуртожитку.
 2. Підготувати копії всіх необхідних документів – посвідчення особи та підтвердження громадянства України, документи всіх членів сім’ї, свідоцтва з реєстру платника податків та інші.
 3. Підготувати документи про житло – свідоцтво з місця проживання на житловій площі, на яку оформлюється приватизація, технічний паспорт, копія ордера та інші.

Також за наявності додаткових документів, таких як копія договору оренди житла, витяг із державного реєстру майнових прав, форма первинної документації – їх слід прикріпити до справи. У разі труднощів із приватизацією наш юрист бере на себе завдання з вирішення всіх питань.

Адвокат у Києві: питання приватизації житла та докладні консультації

Одна з головних спеціалізацій нашого бюро – це адвокат у Києві питання приватизації житла, оскільки ця тема найчастіше турбує громадян. Компетентно допомагаємо оформити приватизацію на квартири у багатоповерхових будинках, одноквартирні будинки чи звичайні будинки із присадибними ділянками.

Варто розуміти, що приватизації не підлягають:

 • квартири-музеї;
 • квартири чи приміщення у гуртожитках біля підприємств чи у військових поселеннях;
 • службові квартири;
 • квартири в аварійних будинках;
 • квартири на території обов’язкового виселення на кшталт зони відчуження Чорнобильської АЕС.

У всіх інших випадках наш адвокат у Києві з приватизації квартири надає повний супровід під час консультації, оформлення чи судових позовів.

Як приватизувати ділянку: розповідає адвокат з приватизації землі

При приватизації землі під житловим будинком, у якому ви проживаєте та на оформлення якого маєте підстави, процедура проходить спрощеним способом. Вам знадобиться:

 1. Звернутися до землевпорядної служби, щоб укласти договір та замовити розробку технічної документації. У цьому може допомогти адвокат по приватизації землі від АБ «Ткачук та партнери».
 2. Зібрати документи, надіслати їх на погодження та присвоєння кадастрового номера. Після чого документи надсилають розпоряднику земель для отримання дозволу та реєструють право власності.

В інших ситуаціях оформлення земельної ділянки або за додаткових труднощів з процедурою, слід звернутися до досвідченого юриста, щоб виконати все правильно і з позитивним рішенням для вас.

Наш адвокат по приватизації у Києві береться за всі категорії справ, та професійно допомагає врегулювати юридичні процеси. Залиште свою заявку, і ми розглянемо вашу справу, проконсультуємо та підберемо ефективний спосіб вирішення.