Главная страница » Адвокат в справах суперечки по депозитах

Адвокат в справах суперечки по депозитах

Договір банківського вкладу або ж, як звикли його називати частіше, депозит – це можливість накопичувати кошти, та ще і отримувати від них пасивний дохід. Такий вид послуг надається банківськими установами в Україні, відповідно до Закону України «Про банки та банківську діяльність».
Питання виконання умов таких договорів підпадає під регулювання нормами Цивільного кодексу України.
Як і в інших правовідносинах, банківська сфера має велику кількість підстав для спорів. Найголовнішим ризиком даної сфери – є депозитне шахрайство. Потерпілою стороною в даному випадку може бути як клієнт
банку, так і сама установа.
Останнім часом депозитне шахрайство набуло досить великих масштабів, и очень необходим адвокат в справах суперечки по депозитах. Боротьба з такими видами спорів, як правило має 2-ві форми: претензійна та судова. Але в будь-якому випадку в таку боротьбу краще всього вступати разом з адвокат в справах суперечки по депозитах, стосовно депозитів. Адже при вирішенні такого виду спорів необхідно правильно кваліфікувати правовідносини. Може мати місце заподіяння майнової шкоди, вчинене працівником при виконанні свої службових обов’язків.
Звичайно, найкраще залучити юриста в момент підписання депозитного договору. Такий спеціаліст перевірить його на відповідність чинному законодавству, наявність гарантій повернення вкладу та методи вирішення спорів. Якісне та професійне консультування допоможе уберегтися від негативних наслідків таких правовідносин у майбутньому.
Але, якщо вже так сталося, що спірні питання виникли в процесі реалізації правовідносин, професійна команда наших юристів, також, вирішить їх належним чином. Разом з нами ви можете розраховувати:
– на представлення ваших інтересів на всіх етапах вирішення спору в різних інстанціях та установах;
– правовий аналіз всіх документів;
– надання реальної оцінки ситуації;
– професійне консультування;
– підготовку заяв, претензій, актів та інших видів документів;
– ведення переговорів з представниками банківської установи;
– стягнення депозитних коштів, включаючи проценти по ньому;
– участь у судових засіданнях;
– супровід виконання рішення суду.
Разом з нами можливо уникнути спорів з банками, або звести їх до мінімуму, допоможет адвокат в справах суперечки по депозитах. Ми знаємо все про банки та банківську діяльність, що дає можливість надавати якісні, професійні, результативні послуги. Від поради і до повного, комплексного вирішення питання – ви зможете отримати у нас.