Главная страница » Супровід банкрутства

Супровід банкрутства

Супровід процедури банкрутства
Якщо всі заходи по відновленню боржника використані і вони виявилися безсилі, то слід приготуватися до процедури банкрутства. Зробити це слід правильно, замовивши відповідний супровід на справжніх професіоналів своєї справи.

Саме наша компанія пропонує послуги супроводу процедури банкрутства на високому рівні. Ми знаємо все про ініціювання процедури банкрутства, порушення справи про банкрутство, права та обов’язки арбітражного керуючого, про порядок пошуку кредиторів, проведенні їх зборів і комітету кредиторів, санації, задоволенні вимог кредиторів, ліквідаційній процедурі.

Разом з нами, кожен кредитор може сміливо розраховувати на отримання в максимальній кількості своїх матеріальних активи від боржника. А в разі захисту інтересів боржника, наші фахівці допоможуть зберегти його активи і вирішити питання про списання боргів перед кредитором.

Ми пропонуємо проведення юридичного аудиту стану неплатоспроможного юридичної особи, представництво інтересів боржника або кредитора, надання від їх імені документів, довідок, заяв тощо. Також, ми надаємо супровід при підготовці мирової угоди: розробка і оформлення документів, ведення переговорів з кредиторами і / або боржником, оформлення розстрочки і / або відстрочення сплати заборгованості, вирішення питань щодо списання платежів по заборгованості боржника як частково, так і повністю. Наші фахівці представлять ваші інтереси в комітеті кредиторів, а також в питаннях санації юридичної особи. Ми володіємо достатнім рівнем знань і умінь у сфері оскарження сумнівних угод боржника в рамках процедури банкрутства, а також зможемо надати кваліфікований супровід при проведенні торгів з продажу активів юридичної особи, що реалізуються в процесі банкрутства.