Перейти до вмісту
Главная страница » Пенсійний Адвокат (нарахування і перерахунок пенсій)

Пенсійний Адвокат (нарахування і перерахунок пенсій)

Пенсійний Адвокат здійснює нарахування і перерахунок пенсії для державної служби (працівникам фіскальної служби, митної служби) Київ

Сьогодні розмір пенсійного забезпечення державних службовців (в тому числі працівників фіскальної та митної служби), які вийшли на заслужений відпочинок до 2016 року становить 2500 – 3500 гривень. Прийнятий Кабінетом Міністрів України у 2015 році Закон № 213 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення” не дозволив провести процес осучаснення пенсій та відновлення індексації, який стартував з 1 жовтня 2017 року. І як результат, пенсія держслужбовців, які виходять на заслужений відпочинок зараз, набагато вище пенсії своїх колег, які вийшли на пенсію до реформування пенсійної системи. Осовременивая пенсії, законом було ліквідовано спеціальні пенсії і не передбачений перерахунок розміру пенсійного забезпечення держслужбовців, які вийшли на пенсію до урядової реформи.

Адвокат з пенсійних питань
Консультація юриста по пенсії (067) 503 05 30 або (050) 406 65 36

Вже сьогодні 85% особам, які працювали на посадах державної служби пенсія нараховується відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове пенсійне страхування”.

У 2019 Кабінетом Міністрів України прийнято постанову “Про внесення зміни до Порядку призначення пенсій деяким категоріям осіб”, зокрема, передбачено право на пенсію державним службовцям, які на момент набрання чинності Законом України від 10 грудня 2015 року № 889 “Про державну службу “працювали на посадах державної служби і не отримали пенсію державного службовця. Заплановано провести перерахунок пенсій державним службовцям, яким була призначена низька пенсія.

Зараз проект закону, розроблений Міністерством соціальної політики України, готується до розгляду народними депутатами. Законопроект спрямований врегулювати зниження коефіцієнта заробітної плати особам, які після досягнення пенсійного віку продовжували працювати.

Пенсійний Адвокат

Суть документа:

 • введення формули обчислення пенсії, за якої стаж буде обчислюватися за двома варіантами: окремо до 01.07.2000 і після цієї дати;
 • можливість вибору пенсіонером свого доходу, з якого буде обчислюватися його пенсія;
  автоматичний перерахунок пенсії особам, яким виплати призначені за Законом України «Про державну службу» від 10.12.2015. Одночасно перерахують пенсії особам, на яких з інших причин не поширюються норми Закону «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»;
 • автоматичний перерахунок пенсії особам, яким виплати призначені за Законом України «Про державну службу» від 10.12.2015. Одночасно перерахують пенсії особам, на яких з інших причин не поширюються норми Закону «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»;
 • Наша юридична компанія надає всебічну консультацію і підтримаю з питань нарахування, перерахунку пенсійних виплат. Ми допоможемо розібратися в труднощах обчислення трудового стажу, проблемах нарахування і перерахунку пенсійних виплат, проведення індексацій, підготуємо необхідні документи.

Для отримання консультації Пенсійного Адвокат з пенсійних питань рекомендує надати пакет документів:

 • трудову книжку;
 • паспорт;
 • документи з ПФУ (довідки про нарахування, індексації або перерахунку; листи);
  рішення суду (при зверненні) та інші мають документи.

Наявність всіх необхідних документів допоможе (пенсійний адвокат) юристу в повному обсязі розглянути кожен нюанс Вашої проблеми і бути при цьому абсолютно об’єктивним.