Главная страница » Адвокат у кримінальних справах

Адвокат у кримінальних справах

Адвокат у кримінальних справах.
Відкриття кримінальної справи – процес одного дня… А ось проблем від її результату може вистачити на все життя. І саме тому, без професійної допомоги адвоката у кримінальних справах не обійтися. Крім того, у такій категорії справ, як захисник, допускається тільки адвокат.
На будь-якій стадії кримінального процесу необхідна допомога та адвокат у кримінальних справах. Надати її якісно і своєчасно зможе фахівець саме нашої компанії.
Слід пам’ятати, що відсутність адвоката може призвести до зловживання з боку органів слідства своїми повноваженнями.
Ми пропонуємо визначення тактики вашого захисту, оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів слідства або прокуратури, присутність адвоката на допитах і інших слідчих діях, що вбереже вас від порушення ваших прав.
Нам під силу оскарження повідомлень про підозру і постанов слідчого судді про застосування запобіжного заходу, арешт майна, відсторонення від виконання службових обов’язків та інших рішень. Ми забезпечимо доступ до документів і речей, які були вилучені органами слідства в ході проведення розслідування, надамо кваліфіковану допомогу в зборі доказів, що знімають вину або пом’якшують її, в пошуку і допит свідків, захистимо права підозрюваного, обвинуваченого або підсудного на всіх стадіях кримінального процесу .
Досить вагомим є участь адвоката в судовому процесі кримінальної справи. А тому, це ще один пріоритетний напрямок роботи фахівців нашої компанії. Наша робота спрямована на виправдання обвинуваченого або пом’якшення його провини.
Адвокат у кримінальних справах нашої компанії має багаторічний позитивний досвід комплексного захисту у відповідній категорії справ. Ви можете розраховувати на:
– розробку комплексної стратегії із захисту від кримінального переслідування;
– забезпечення повної комунікації із правоохоронними органами, яка має обтяжуючий та неприємний характер для клієнта;
– протидію незаконному тиску з боку правоохоронних органів;
– підготовку до допитів і обшуків;
– забезпечення дотримання прав при затриманні, обшуку, допиті, проведенні інших слідчих дій;
– підготовку всіх необхідних процесуальних документів;
– захист на всіх стадіях судового процесу.
Тільки з нашою професійною командою адвокатів у кримінальних справах ви будете захищені на всі 100%

Пам’ятайте, кожна особа має право на юридичну допомогу. Це право гарантується державою, яка спрямовує на його реалізацію правоохоронну систему країни, діючи тим самим відповідно до міжнародно-правових вимог.