Безкоштовні консультації не надаються 9: 00-18: 00 без обіду
+380 67 503 05 30    +380 50 406 65 36

Трудові спори

ПОВНИЙ СПЕКТР ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ

Юридична компанія "Юридичні партнери"

 
Ми надаємо, високоякісну юридичну допомогу у вирішенні правових питань будь-якої складності.
Замовити
 
 
Надаємо правові послуги з цивільних питань і по кримінальним справам (в тому числі по економічним злочинам), а також спеціалізуємося на операціях з нерухомістю.
Замовити
 
 
Аналіз ситуації, експертна оцінка, пошук оптимального рішення - і позитивний результат
Замовити
 
Запис на консультацію
+380 67 503 05 30
 
Замовити

Трудові суперечки і допомога адвоката по трудовим справам. Юрист по трудовому праву

Інтереси роботодавця і найманого працівника не завжди збігаються, і, природно, можливе зіткнення цих інтересів на будь-якій стадії трудових правовідносин, що в свою чергу призводить до виникнення розбіжностей. За останні роки збільшилася кількість трудових спорів, в тому числі тих, що розглядаються судами.

Важливими трудовими правами працівників, закріпленими в ст. 2 КЗпП України, є право на вирішення колективних трудових конфліктів (спорів) у встановленому законом порядку та право на звернення до суду для вирішення трудових спорів незалежно від характеру виконуваної роботи або займаної посади. В сучасних умовах правовою засадою розгляду трудових спорів є глава XV "Індивідуальні трудові спори" КЗпП України, Закон України від 3 березня 1998 р. № 137/98-ВР "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", а також інші нормативно-правові акти. Чинний КЗпП України за більш ніж 35 років свого існування зазнав численних коректив, які переважно торкнулися законодавчої техніки. Проте з точки зору вимог життя норми КЗпП України виявилися далекими від досконалості й такими, що не відповідають сучасним ринковим відносинам і не повною мірою враховують світовий досвід вирішення трудових спорів.

Отже, під трудовими спорами слід розуміти неврегульовані в результаті взаємних переговорів суперечності, які виникають з приводу застосування або зміни умов праці. Вони розглядаються в порядку, передбаченому трудовим законодавством.

На сьогоднішній день трапляються не поодинокі випадки порушення прав найманих працівників, тому ми допоможемо і найманим працівникам і роботодавцям у захисті ваших прав. Наша компанія надасть вам допомогу при:

  • поновлення працівника на попередній роботі;
  • грошові виплати відшкодування шкоди, завданої працівником;
  • зміна дати та формулювання причини звільнення працівника;
  • зміна формулювань записів у трудовій книжці працівника (наприклад, у разі внесення неправильних чи неточних записів у трудову книжку працівника);
  • зняття дисциплінарного стягнення, накладеного на працівника з порушенням закону (наприклад, відсутності порушення трудової дисципліни; порядку застосування дисциплінарних стягнень);
  • покладання на роботодавця обов’язку надати працівнику трудові пільги, умови праці та відпочинку, встановлені законодавством, колективним чи індивідуальним трудовим договором;
  • визнання строкового трудового договору укладеним на невизначений строк;
  • відшкодування працівнику моральної шкоди у грошовій формі та в багатьох інших питаннях.

Наша оценка 4.5 на основе 8 отзывов Google