Безкоштовні консультації не надаються 9: 00-18: 00 без обіду
+380 67 503 05 30    +380 50 406 65 36

Послуги транспортного юриста з вантажних перевезень та транспортного права

ПОВНИЙ СПЕКТР ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ

Юридична компанія "Юридичні партнери"

 
Ми надаємо, високоякісну юридичну допомогу у вирішенні правових питань будь-якої складності.
Замовити
 
 
Надаємо правові послуги з цивільних питань і по кримінальним справам (в тому числі по економічним злочинам), а також спеціалізуємося на операціях з нерухомістю.
Замовити
 
 
Аналіз ситуації, експертна оцінка, пошук оптимального рішення - і позитивний результат
Замовити
 
Запис на консультацію
+380 67 503 05 30
 
Замовити

Транспортний адвокат в Києві

Останнім часом надання транспортних послуг розвивається безпрецедентними темпами, що спричиняє засвоєнню нових знань, нової інформації у сфері законодавства.

Транспортне законодавство регулює відповідальність суб'єктів транспортних правовідносин. Щоб надавати транспортні послуги необхідно знати ринок, а захистити бізнес від негативних наслідків при перевезенні вантажів транспортом необхідно знати закон. Транспортне право і законодавство - занадто складний процес, щоб з ним могла впоратися одна людина.

Адвокати компанії "Юридичні партнери", спеціалізуються з питань транспортного законодавства і знають, як допомогти у цьому напрямку.

Наші фахівці досконально вирішують питання правового врегулювання взаємовідносин, які пов'язаних з відповідальністю вантажних перевізників та вантажовідправників, перевезенням вантажу через митний кордон.

Юристи компанії нададуть допомогу при укладенні договорів перевезення вантажів, довгострокових договорів між фізичними та юридичними особами, які здійснюють автомобільні перевезення вантажів на комерційній основі, допоможуть скласти акти у разі псування або ушкодження вантажу, при умовах виявлення розбіжностей між перевізником і вантажоодержувачем.

Згідно пункту 2 статті 924 Цивільного кодексу України наші фахівці здійснюють роботу з відшкодування заподіяних збитків при незаконному утриманні вантажу та за мінімальний термін зроблять юридичну послугу у поверненні вантажу.

Ми маємо великий досвід у проведенні експертизи для встановлення нестачі або псування вантажу, встановлення розміру збитку, встановлення винної сторони.

 
Індивідуальне рішення юридичних проблем. Захистимо ваші інтереси і права, зробимо все заради вашого спокійного і світлого майбутнього.
Один для будь-якого питання +380 67 503 05 30

Наші фахівці консультують, як з окремих питань, так і у формі комплексного супроводу тих або інших операцій, пов'язаних з перевізною діяльністю та митними процедурами:

  • Укладення договорів перевезень вантажів, багажу, пасажирів.
  • Підготовка претензій.
  • Претензійна робота.
  • Стягнення збитку.
  • Представлення у суді.
  • Допомога при ДТП.

Окрім технічної допомоги, компанія "Юридичні партнери" надає також процесуальну допомогу, коли ситуація пов'язана з суперечкою між двома та більше учасниками правовідносин.

Пріоритетним напрямком роботи команди залишається допомога при дорожньо-транспортних подіях.

Звертайтеся до нашої компанію, і ми допоможемо розібратися з нормативними актами, що містять норми, які регулюють транспортні стосунки.


Наша оценка 4.5 на основе 8 отзывов Google