Безкоштовні консультації не надаються 9: 00-18: 00 без обіду
+380 67 503 05 30    +380 50 406 65 36

Поділ майна подружжя

Питання поділу майна подружжя виникають, як правило, при розлученні і кожен з подружжя бажає, щоб майно було поділено по справедливості, але погляд на справедливість у кожного свій, що і приводить їх до судової зали.Сімейний кодекс України детально визначає всі питання майнових відносин подружжя і вказує, що поділу підлягає спільне майно подружжя.

Також одним з важливих питань поділу майна - це поділ майна між подружжям, які тривалий час проживали однією сім'єю, але не зареєстрували свій шлюб.

Наша компанія дасть відповідь на питання:

  • Як проводиться поділ майна?
  • Чи допоможе в поділі майна шлюбний договір?
  • Яке саме майно можна поділити?
  • Яке майно не ділиться?

Наша команія надає такі послуги: судове оскарження рішень, підготування процесуальних документів, представництва інтересів в суді в усіх інстанціях.

Нещодавні рішення з нашої практики:

Позивач звернувся до суду із зазначеною позовною заявою, мотивуючи свої вимоги тим, що з відповідачкою перебував у шлюбі з 1990 року. Спільними зусиллями та за спільні кошти було придбано рухоме майно - транспортний засіб (автомобіль) - ВАЗ -211101, за 47 200 гривень, житловий будинок з господарськими будівлями, загальною вартістю 30 000 гривень. Також мають грошові заощадження в сумі 30 000 гривень.

02 вересня 2014 року рішенням Чорнухинського районного суду Полтавської області шлюб між позивачем і відповідачем було розірвано.

Після розірвання шлюбу позивач з відповідачкою не можуть дійти спільної згоди щодо розподілу майна.

Вирішуючи спір в межах правового обґрунтування позову, враховуючи те, що спірний автомобіль і житловий будинок з господарськими будівлями залишається у власності позивача, де він проживає разом з доньками, суд приходить до висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню в повному обсязі.


Наша оценка 4.5 на основе 8 отзывов Google