Безкоштовні консультації не надаються 9: 00-18: 00 без обіду
+380 67 503 05 30    +380 50 406 65 36

Споживчі кредити. Споживче кредитування - послуги адвоката

В сьогоднішній тематики розглянемо питання споживчих кредитів, на сам перед розглянемо саме поняття споживчий кредит це: надається безпосередньо домашнім господарствам. Його об'єктами є товари тривалого користування. Він виступає або у формі продажу товарів з відтермінуванням платежу, або у формі надання банківської позики на споживчі цілі. При цьому забирається досить високий реальний процент. Поняття яке використовується в народі це кредит на телевізор на квартиру, на машину одним словом на будь який предмет який необхідний вам в господарстві.

Споживчій кредит це вигідна річ, оскільки наприклад ти хочеш купити телевізор, а в тебе на сьогоднішній день не вистачає суми для його покупки або взагалі не має грошей , а з споживчім кредитом ти можеш його купити в любий час, а платити за нього кожного місяця, але ця вигідна річ не завжди зручна оскільки споживчий кредит це не розстрочка платежів, споживчий кредит включає в себе: 1. Процентну ставку за користування кредитом яка нараховується за кожний рік користування, 2. Одноразові комісії, 3. Періодичні комісії, 4. Аванс за отримання кредиту (в народі перший внесок).

Таким чином при отримані кредиту наприклад у розмірі 30 тисяч гривень ви можете переплатити цю суму в двічі, далі ми розповімо чому: загальна сума кредитування 30 тисяч гривень, процент за користуванням кредитом 25% річних, кредит ви отримуєте на 3 роки, перший внесок 10%, одноразова комісія 3%, періодична комісія за користуванням кредитом за кожний місяць 2%, таким чином 10 тисяч гривень аванс, сума кредитування 20 тисяч гривень, кредит береться на 3 роки під 25% за рік(процент за три роки 75% множиться на 20 тисяч гривень=15000 тисяч гривень), одноразова комісія складає 600грн., періодична комісія складає 2% за місяць(2% множиться на з роки це виходить 72%, 20 тисяч гривень множиться на 72% = 14400 грн.). Таким чином з 30 тисяч гривень виростає 50000 грн.

Даний вид кредиту може нести великий риск для вас, взяти споживчий кредит легко, однак необхідно читати договір в якому може бути приховані комісії і якщо ви не в стані його платити вам нарахують величезні проценти які ви в житті не зможете погасити.

На сьогоднішній день банки яки надають споживчі кредити у випадку його не сплати вони звертаються до суду для стягнення заборгованостей по кредиту та пені і неустойки.

Якщо у вас виникла проблема зі сплатою споживчого кредиту наша Юридична Фірма зможе допомогти вам в розрахунку точної заборгованості, а також якщо у вас вже йде судовий процес представляти ваші інтереси в суді, наша Юридична фірма має багатий судовий опит в захисті інтересів осіб по стягненню заборгованості по споживчому кредиту.


Наша оценка 4.5 на основе 8 отзывов Google