Безкоштовні консультації не надаються 9: 00-18: 00 без обіду
+380 67 503 05 30    +380 50 406 65 36

Як оскаржити рішення про виставлення заборгованості за комунальні послуги

Шановні читачі зверніть увагу як на даний час підіймаються тарифи на всі комунальні послуги і наприклад ви сплачували згідно ваших квитанцій, а в один гарний день вам приходить квитанція з заборгованістю, то як в таких діях себе поводити і чи взагалі такі дії зі сторони комунальних структур правомірні.

По перше необхідно зібрати всі квитанції згідно яких ви сплачували за комунальні послуги ( за газ, за воду, за світло і т.д…), а саме де виникла у вас переплата, підрахувати загальну суму та зробити копії, скласти відповідну заяву до того комунального закладу де виникла ваша заборгованість, заява складається на підставі чинного та постанов Кабінету Міністрів(однак краще звернутись з цим проханням до фахівців), до заяви додаєте копії квитанцій та зазначаєте в прохальній частині вашої заяви, просити відповідний заклад перерахувати вашу заборгованість яка виникла в наслідок систематичної помилки зі сторони комунальної організації.

На вищевказану заяву комунальний заклад може надати вам відмову у проведені такого перерахунку чи надати відповідь про правомірність виставлення вам заборгованості, однак скоріш всього дана заборгованість виникла у зв’язку з несплатою комунальних послуг вашого сусіда і для закриття прогалини вони розписують дані борги по всім мешканця.

Єдиний захист свої порушених прав можливо в судовому порядку в якому вже існує позитивна судова практика і суди стоять на стороні громадян яким не справедливо виставляють не існуючу заборгованість.

Наша фірма має великий досвід з оскарження таких рішень у судовому порядку та зможе допомогти у захисті ваших порушених прав та допоможе позбавитись тягаря у вигляді заборгованості який вам виставлений не законно.

Також відповідно до рішення Верховного Суду дану категорію справ суди можуть розглядати без сплати судового збору, що забезпечить вам економію ваших коштів.


Наша оценка 4.5 на основе 8 отзывов Google