Безкоштовні консультації не надаються 9: 00-18: 00 без обіду
+380 67 503 05 30    +380 50 406 65 36

Антимонопольне право

Виришення спірних правових відносин відносно антиконкурентних узгоджених дій; зловживання монопольним (домінуючим) становищем; недобросовісна конкуренція ( включаючи незаконне використання інтелектуальної власності; антиконкурентні дії органів влади; отримання згоди Антимонопольного комітету на здійснення концентрації або узгоджених дій;

Судове оскарження рішень, дій, бездіяльності Антимонопольного Комітету, підготування процесуальних документів, представництва інтересів в суді в усіх інстанціях

Представництво під час Тендерних закупівель за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів, оскарження результатів тендерів в адміністративному та судовому порядку.

Нещодавні рішення Антимонопольного Комітету України:

Рішення від 17.12.2015 року

Надано дозвіл компанії «Intesa Sanpaolo S.p.A.» (м. Турин, Італія) на придбання акцій нової компанії, яка буде створена в Італії компанією «Prelios S.p.A.» (м. Мілан, Італія), що забезпечує досягнення 25 % голосів у вищому органі управління компанії.

  • Оштрафовано ТОВ «ЛЕНОВО ЮКРЕЙН» (м. Київ) на 68 тис. грн за два порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимоги органу Комітету у встановлені ним строки.
  • Оштрафовано ПП «Конекс» (м. Вінниця) на 13 тис. 600 грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді поданнянедостовірної інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним строк.
  • Оштрафовано Черкаське обласне комунальне підприємство «Фармація» (м. Черкаси) на 13 тис. 600 грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді подання недостовірної інформації на вимоги органу Комітету у встановлений ним строк.
  • Надано рекомендації державному підприємству «Зовнішторгвидав України» про запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції при оприлюднені інформації стосовно державних закупівель на веб-порталі «Державні закупівлі».
    Рішення від 09.12.2015 року
  • Оштрафовано Державне підприємство матеріально-технічного забезпечення залізничного транспорту України «Укрзалізничпостач» (м. Київ) на 27 тис. 200 грн за два порушення конкурентного законодавства у вигляді подання інформації в неповному обсязі на вимоги органу Комітету у встановлені ним строки.
  • Оштрафовано ТОВ «ЗЕОНБУД» (м. Київ) на 44 млн 504 тис. 917 грн за вчинення порушення у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на загальнодержавному ринку телекомунікаційних послуг з розповсюдження в цифровому форматі (стандарт DVB-T2 (MPEG-4) телевізійних програм шляхом встановлення таких тарифів на телекомунікаційні послуги з розповсюдження в цифровому форматі (стандарт DVB-T2 (MPEG-4) телевізійних програм, які неможливо було б встановити за умов існування значної конкуренції на ринку.

Наша оценка 4.5 на основе 8 отзывов Google