Безкоштовні консультації не надаються 9: 00-18: 00 без обіду
+380 67 503 05 30    +380 50 406 65 36

Юридичні Партнери

Рішення юридичних проблем будь-якої складності

Заощаджуємо

ваш час

10

років практики

Клієнт

на першому місці

Весь

комплекс послуг

Топ-4 популярних звернень

в адвокатське об'єднання "Агенція правозахисників"

 

Про нас

Компанія "Юридичні партнери" займається правовим захистом громадян та юридичних компаній і здiйснює свою роботу в Україні більше 10 років. Наша філософія - люди мають право на правовий захист і юридичну допомогу. Ми працюємо для того, щоб максимально ефективно та якісно надавати юридичні консультації. Проводячи консультації людей по тих або інших питаннях, ми розуміємо наскільки складно зараз орієнтуватися в законодавстві, яке зазнає кардинальних змін. Золоте правило компанії - не обіцяй клієнтові того, чого не зможеш зробити. Ми висуваємо високі вимоги до якості власних послуг. Сильними сторонами компанії вважаємо досвід, професіоналізм, постійне пiдвищення квалiфiкацїi та вміння швидко аналізувати та приймати рішення. Ми успішно відстоюємо інтереси своїх клієнтів, при цьому не лише виграємо суперечки по суті, але й добиваємося стягнення з опонентів витрат на правову допомогу. Надаємо широкий спектр послуг від консультацій з спадкових сперечань до захисту інтересів у Верховному суді. Швидке та якісне надання послуг забезпечується завдяки високій кваліфікації фахівців та індивідуальному підходу до кожного клієнта.

Досвідченi юристи і адвокати компанії "Юридичні партнери" докладно, з урахуванням усіх нюансів законодавства допоможуть у вирішенні правових питань фізичним та юридичним особам, нададуть комплексний супровід бізнесу.

Головна перевага роботи фахівців - індивідуальний підхід до вирішення питання кожного клієнта. Мета роботи - забезпечення законності та супровід на різних етапах обслуговування. Наша компанія дорожить своєю репутацією на ринку послуг, тому формує оптимальну цінову політику. Вже багато років компанiя "Юридичні партнери" спеціалізується на судовому представництві в багатьох сферах права, зокрема:

  • судова практика (цивільні справи, родинні справи, житлові суперечки, податкові суперечки, сперечання з банкротству, спадкові суперечки та ін.);
  • кримінальне право (адвокат забезпечить захист клієнта на будь-якому етапі кримінального процесу);
  • нерухомість (супровід операцій, перевірка нерухомості, зняття арешту з майна та iн.);
  • імміграція, громадянство, біженці;
  • допомога при ДТП;
  • обслуговування бізнесу (комплексне обслуговування господарської діяльності);
  • реєстрація підприємств.

Компанiя "Юридичні партнери" надає послуги не лише в Києві, ми працюємо по всій території України. Ми надає правову допомогу і захист громадян, як в Україні, так і за кордоном.


Наша оценка 4.5 на основе 8 отзывов Google