Главная страница » Cпори по нерухомості

Cпори по нерухомості

Адвокат з нерухомості в суді.
Правова допомога в суперечках з нерухомості.
Сьогодні, як і в усі часи, нерухоме майно дуже затребуване і представляє величезний інтерес серед усіх верст населення. А де високий інтерес, там і велика кількість суперечок і конфліктів, так як завжди знайдуться ті, які не задоволені ситуацією, що склалася, і вважають що їх права порушені. Найчастіше такі суперечки виникають між членами однієї сім’ї, які проживають разом.

Наприклад, суперечка про нерухомість може виникнути між колишнім подружжям, так як часом дуже непросто розділити між собою нерухомість, а відмовитися від права власності ніхто не бажає. Також це частий камінь спотикання і під час прийняття спадщини. Особливо гостро це питання стоїть в тих випадках, коли виходячи з заповіту або інших документів, спадщина переходить в руки інших людей, тим самим позбавляючи права власності на нерухомість певне коло спадкоємців.

Крім цього, трапляються також і ситуації, коли людині необхідний захист своєї нерухомості від рейдерства чи інших негативних факторів.

Cпори по нерухомості

Cпори по нерухомості

Саме тому, спори по нерухомості користуються досить широкою популярністю в судову практику. Незважаючи на те, що ці суперечки далеко не нові і вважаються порівняно звичайним явищем, не варто проявляти пасивність в їх вирішенні або довіряти таку справу некваліфікованого юриста. Адже в такому випадку, ви ризикуєте програти суперечку, і, можливо, навіть втратити право власності.

Категорії спорів з нерухомості
Умовно всі спори по нерухомості ми можемо розділити на наступні категорії:

Спори щодо прав на нерухоме майно.
Спори пов’язані з угодами по нерухомості.
Спори про припинення прав користування житловим приміщенням.
Спори по розділу нерухомого майна.
Спори пов’язані з самостійним будівництвом або реконструкцією нерухомості.
Спори пов’язані зі зняттям арештів з нерухомості.
Кожна з цих категорій має свою специфіку, і вимагає хороших знань в даному питанні. Для того, щоб істотно підвищити свої шанси на успіх, ми рекомендуємо звернутися до юриста з нерухомості який буде не тільки добре розбиратися в цьому питанні, але і буде володіти великим досвідом у вирішенні подібних справ.

Обов’язки юриста по нерухомості
В обов’язки юриста по нерухомості входять:

Консультативні послуги, щодо спорів з нерухомості.
Ознайомлення з матеріалами справи, і розробка стратегії його рішення.
Збір і підготовка всієї необхідної документації.
Представництво клієнта в суді.
Таким чином, якщо ви скористаєтеся послугами першокласного юриста, то ви істотно підвищите свої шанси на успіх, а також зможете заощадити свої гроші і час.

Послуги нашої компанії
Як вже було зазначено вище, хороший юрист може зіграти вирішальну роль у перемозі в суперечці. Адже досвідчений фахівець не упустить найменших подробиць і дрібниць, які і можуть призвести вас до перемоги.

Якщо ви шукайте хорошого юриста, то ми рекомендуємо скористатися послугами нашої компанії. Суперечки з нерухомості, є одним з основних напрямків нашої діяльності. Тому у нас ви знайдете добре підготовлених юристів з великим досвідом роботи в даній сфері. Довіривши роботу нам, ви максимально підвищите свої шанси на успішне завершення суперечки в вашу користь.