Главная страница » Спори з вантажоперевезень

Спори з вантажоперевезень

Транспортний адвокат в Києві
Послуги транспортного юриста з вантажоперевезень і транспортного права
Останнім часом надання транспортних послуг розвивається безпрецедентними темпами, і це спричинило за собою засвоєння нових знань, нової інформації в сфері законодавства.

Транспортне законодавство регулює відповідальність суб’єктів транспортних правовідносин. Щоб надавати транспортні послуги необхідно знати ринок, а захистити себе від негативних наслідків під час перевезення вантажів транспортом необхідно знати закон. Транспортне право і законодавство – занадто складний процес, щоб з ним міг впоратися одна людина.

Адвокати компанії “Юридичні партнери”, спеціалізуються в питанні транспортного законодавства і знають, як допомогти в цьому напрямку.

Наші фахівці володіють широким спектром знань з питань правового врегулювання взаємовідносин, пов’язаних з відповідальністю вантажоперевізників і вантажовідправників, перевезенням вантажу через митний кордон.

Юристи компанії нададуть допомогу при укладенні договорів перевезення вантажів, довгострокових договорів між фізичними і юридичними особами, які здійснюють автомобільні перевезення вантажів на комерційній основі, допоможуть скласти акти в разі псування або пошкодження вантажу, при виявлення розбіжностей між перевізником і вантажоодержувачем.

Відповідно до пункту 2 статті 924 Цивільного кодексу України наші фахівці проведуть роботу з відшкодування завданих збитків при незаконному утриманні вантажу і в мінімальний термін нададуть юридичну послугу в поверненні вантажу.

Ми маємо великий досвід в проведенні експертизи для встановлення нестачі або пошкодження вантажу, встановлення розміру збитку, встановлення винної сторони.

Ми консультуємо як з окремих питань, так і в формі комплексного супроводу тих чи інших операцій, пов’язаних з перевізної діяльністю і митними процедурами:

Укладання договорів перевезень вантажів, багажу, пасажирів.
Підготовка претензій.
Претензійна робота.
Стягнення збитків.
Подання в суді.
Допомога при ДТП.
Крім технічної допомоги, компанія “Юридичні партнери” надає і процесуальну допомогу, коли ситуація пов’язана з суперечкою між двома і більше учасниками правовідносин.

Пріоритетним напрямком роботи команди залишається допомога при дорожньо-транспортних пригодах.

Звертайтеся в нашу компанію, і ми допоможемо розібратися у всіх тонкощах нормативних актів, що містять норми, які регулюють транспортні відносини.