Главная страница » Господарські спори

Господарські спори

Кваліфікована юридична допомога.

Господарські суперечки одні з найскладніших, адже вони зачіпають інтереси майнових прав та власних доходів. Але також існують і такі, які виникають в процесі взаємодії з органами державної влади, особливо в сфері антимонопольного законодавства. Господарські спори можуть виникати в процесі реалізації будь-яких видів відповідної діяльності: безпосередня реалізація основної мети, при укладенні, зміні, розірванні і виконанні господарських договорів, по приватизації майна, боргових зобов’язань та з інших підстав.

Фахівці нашої компанії пропонують своїм клієнтам:

досудове врегулювання господарських спорів (претензійна робота);
судове та адвокатське супровід при вирішенні судових спорів.
Саме знання тонкощів господарської сфери допоможуть нам вирішити майнові суперечки немайнового характеру, що передбачають складання і оформлення претензій, позовних та інших заяв, представництво інтересів в органах державної влади та в юридичних особах приватного власності, судовий супровід.

Ми допоможемо вам вирішити суперечки, пов’язані з реалізацією корпоративних прав, у сфері визнання права власності та інших майнових прав, вирішення договірних питань (укладення договорів, зміна, розірвання, визнання недійсними) стягнення заборгованостей за договірними відносинами, компенсації моральної шкоди, збитків, а також оскарження рішень органів державної влади та ін.