Главная страница » Адвокат по кредитних справах

Адвокат по кредитних справах

На сьогоднішній день в Україні багато організацій видають громадянам кредити – це в першу чергу Банківські установи, ломбарди, кредитні установи, мікрофінансові установи.
До основних причин виникнення суперечок по кредитах випливає як через неповне розуміння Позичальниками своїх фінансових можливостей на стадії отримання позикових коштів, виникнення фінансових труднощів у позичальника після отримання кредиту, а також, що нерідко буває (особливо при видачі мікрокредитів та онлайн кредитів) несумлінне замовчування кредитною організацією всіх умов кредитного договору.
Також можна навести такі зловживання кредитних організацій:
Надання умов кредиту після його оформлення, в слідстві чого розмір відсотків на кредитні гроші може дуже сильно відрізнятися від того , це і викликає суперечки по кредитах і на що розраховував позичальник;
Нарахування платежів, не передбачених договором;
Нарахування відсотків після закінчення термінів кредитування;
Прив’язка істотних умов кредитного договору не до самого договору, а до сайту кредитної організації;
Вимоги виконання кредитного договору як поручителя, порука за яким припинена.
Все вищеперелічене створює штучну ситуацію, при якій позичальник не може виконати свої зобов’язання перед кредитною організацією.
Основними законодавчими актами, що регулюють відносини кредитної організації і позичальника, є такі законодавчі норми:
1. Цивільний Кодекс України – глава 71 Позика. Кредит
2. Закон України «Про банки і банківську діяльність»
3.Закон України «Про споживче кредитування»
4. Закон України «Про платіжні системи та переказ грошей в Україні»
5. Закон України «Про фінансові послуги та державне регулювання фінансових послуг».
6. Закон України «Про заставу».
7. Закон України «Про іпотеку».
 
Допомога адвоката по кредитах Вам буде корисна в наступних ситуаціях, виходячи з досвіду наших адвокатів у спорах з кредитними організаціями:
 
1  Ви отримували кредит в кредитній установі, але не підписували кредитний договір, а підписували тільки заяву про ознайомлення з умовами надання кредитних послуг, яка кредитна організація викладає на своєму веб-сайті. Після якогось часу з’ясовується, що умови, за якими ви брали кредит, помінялися, і не на вашу сторону. На сайті можуть бути наприклад збільшені відсотки, стала жорсткішою Ваша відповідальність за прострочення оплати платежів, заплутані умови погашення заборгованості (наприклад що оплачувати платіж Ви зобов’язані виключно в певному Банку) і т.д ..
Під час суду Ви дізнаєтеся, що умови на сайті кредитної організації знову змінені і знову з жорсткістю умов по відношенню до Вас. Однак в даному випадку це може привести до того, що суд не буде брати в якості доказу Умови і правила надання кредитних послуг з сайту кредитної організації, так як їй неможливо буде довести, що з моменти оформлення Вами позички і до звернення в суд дані умови не змінювалися і саме надані умови повинні застосовуватися судом, оскільки не можуть достовірно підтвердити зазначених обставин.
2. Ви можливо прострочили платіж, і кредитна організація продовжує Вам після закінчення терміну кредитування налічувати Вам відсотки в максимальному розмірі (у мікрофінансових організаціях розмір такого відсотка нерідко перевищує 500% річних).
Необхідно враховувати, що відсотки, які в такому випадку встановлюють кредитні організації, поширюються на випадки дії кредитного договору, а не після його закінчення, так як положення Цивільного Кодексу про відсотки за договором позики та відсотки за порушення грошового зобов’язання не можуть застосовуватися одночасно, і тому стягнення підлягатимуть лише 3% річних.  
 
3. Кредитна організація без попередження і в односторонньому порядку, всупереч умовам кредитного договору, підіймає відсотки за плату за кредит.
Умови кредитного договору є обов’язковими, в тому числі і для кредитної установи. Відмовки що у них змінилися умови на сайті, правила і т.д. є безпідставними та не змінюють умови кредитного договору.
Адвокат по спорах за кредитами допоможе вам скласти позовну заяву з вимогою переглянути перерахувати суму нарахованого грошового зобов’язання і надасть Ваші інтереси по даному питанню в суді. Також потрібно врахувати, якщо Ваші кредитні зобов’язання перед кредитною установою забезпечені заставою (іпотекою), навіть якщо Ви в повному обсяги виплатите кредит (згідно вашим письмовим домовленостями), кредитна організація буде в подальшому нараховувати Вам заборгованість і утримувати у себе заставу (не припиняти іпотеку) .
У практиці нашого Бюро навіть зустрічалися випадки, коли кредитна організація створивши таким чином Ісскусственная заборгованість, реалізувала предмет застави (іпотеки).
У такому випадку адвокату за кредитними спорах довелося не тільки доводити в суді незаконність боргу і обов’язок кредитної установи перерахувати суму заборгованості, але і був визнаний незаконним договір про відчуження предмета застави (іпотекі).
 
4. Ви поручилися за боржника за кредитною угодою, але кредитну угоду перестало діяти (наприклад юридична особа за яке Ви поручилися. Ліквідовано), але тим не менш Кредитна організація продовжує вимагати з Вас оплату заборгованості.
У цьому випадку потрібно враховувати, що Ваша порука це всього лише способом обепеченія кредитного зобов’язання, і він не може існувати окремо від кредитного обязателсьва. В святи з тим, що одним з видів припинення обязателсьва є ліквідація юридичної особи, то соотвественно і Ваша порука є припиненою.
При подачі позову в суд від кредитної організації, адвокат за кредитними спорах допоможемо Вам скласти юридично обґрунтоване заперечення до позову кредитної організації і допоможе Донет правильність Вашої правової позиції в суді.
Допомогти в даній ситуації позичальнику в наших силах. Адвокати нашого Бюро можуть надати Вам консультацію і запропонувати захистити Ваші права як в адміністративному порядку, так і в суді. Досвід і кваліфікація наших адвокатів дозволяє розкрити правові порушення кредитних організацій і допомогти позичальнику припинити кредитні відносини і (або) в судовому порядку перерахувати суму грошового зобов’язання позичальника.
 
Також буде корисна допомога адвоката по кредитним спорах при подвійному стягнення боргу, іспонітельной напису нотаріуса за кредитним договором, некоректне нарахування суми по кредиту, нарахування комісій та інших платежів, безпідставні вимоги по страхуванню і неправомірні дії з заставним майном (іпотекою) .
Адвокат по кредитним спорах допоможе Вам вибрати найбільш оптимальну правову позицію, підготує необхідні процесуальні документи (включаючи допомогу в збиранні доказів, складання позовної заяви, заперечення на позов), представництво в суді.
 
Якщо ви перебуваєте не в місті Києві та Вам складно під’їхати до нас, ви можете надіслати нам документи на електронну пошту Адвокатського Бюро, вказавши Ваше прізвище, ім’я та по батькові, податковий номер, місце проживання та контактний телефон для складання рахунку для оплати.