Главная страница » Адвокат по кредитних справах

Адвокат по кредитних справах

КРЕДИТНА АДВОКАТ
Кваліфіковану юридичну допомогу

Причина виникнення спірної ситуації особи з кредитною організацією може багато – неправильне розуміння своїх фінансових можливостей на стадії отримання позикових коштів, виникнення фінансових труднощів у позичальника після отримання кредиту, а також, що нерідко буває (особливо про видачу мікрокредитів та онлайн кредитів) несумлінне замовчування кредитною організацією всіх умов кредитного договору.

Також можна навести такі зловживання кредитних організацій:

Надання умов кредиту після його оформлення, в слідстві чого розмір відсотків на кредитні гроші може дуже сильно відрізнятися від того, на що розраховував позичальник;
Насчітиваніе платежів не передбачених договором;
Насчітиваніе відсотків після закінчення термінів кредитування;
Прив’язка істотних умов кредитного договору не до самого договору, а до сайту кредитної організації;
Та все це створює штучну ситуацію, при якій позичальник не може закрити свої зобов’язання перед кредитною організацією.

Допомогти в даній ситуації позичальнику в наших силах. Адвокати нашого Бюро можуть надати Вам консультацію і запропонувати захистити Ваші права як в адміністративному порядку, так і в суді. Досвід і кваліфікація наших адвокатів дозволяє розкрити правові порушення кредитних організацій і допомогти позичальнику припинити кредитні відносини і (або) в судовому порядку перерахувати суму грошового зобов’язання позичальника.

Потужна банківська система є необхідною умовою забезпечення сталого економічного зростання України та її інвестиційної привабливості, адже рівень розвитку економіки держави значною мірою залежить від стану банківської системи. На сьогоднішній день банківська система України потребує удосконалення, розроблення фундаментальних та прикладних засад її подальшого зміцнення, усунення негативних проявів, які, нажаль, спостерігаються в правовідносинах між банківськими установами та їх клієнтами. Саме такі негативні прояви є фундаментом для великої кількості судових справ. А неоднозначність підходу з боку судів спричинює негативну практику у сфері захисту прав клієнтів банку.

Аналізуючи судову практику слід зазначити, що на першому місці серед спорів з банками є порушенням умов кредитування, а також поруки, іпотеки, застави, та зловживання кредиторами своїми повноваженнями. На другому ж місці спори щодо повернення депозитних вкладів.

Кредитні договори досить часто супроводжуються такими негативними факторами як продаж боргу колекторам, арештом майна, судовими позовами, стягнення боргу з поручителя та вилученням і продажом заставленого майна. Тільки якісна допомога адвоката являється регулятором таких відносин та можливістю адекватно оцінити ситуацію з позитивним її вирішенням для клієнта банку.

Тільки професійний адвокат допоможе повернути кошти з депозитного рахунку, та ще й з відсотками. У нас ви зможете отримати професійну консультацію, правову оцінку банківських договорів. Ми представимо Ваші інтереси в банківських установах, підготуємо вчасно всі необхідні документи: заяви, пропозиції, скарги, претензії. Ми вміємо працювати з вмотивованими причинами для прострочення платежу по кредиту, скасовувати штрафи та інші санкції, проводити переговори щодо реструктуризації боргу. А у випадку доведення справи до суду, професійно та якісно надамо адвокатський супровід, з метою отримання позитивного рішення для свого клієнта.