+380 67 430 78 80
+380 50 406 65 36

м. Київ, вул.Січових Стрільців
(Артема), 14, оф. 21а

Показати на мапі

пн - пт: 9.00-18.00
сб - нд: вихідний

Криміна́льна спра́ва - сукупністьпроцесуальнихдій, щовчиняютьсякомпетентнимиправоохоронними органами у зв'язкузівчиненнямзлочину. У цьомувипадкупідкримінальною справою розумієтьсякримінальнепровадженнящодоконкретної особи (підозрюваного, обвинуваченого, підсудного) абощодо конкретного факту.

Криміна́льнавідповіда́льність — різновид юридичної відповідальності, обов'язок особи, яка вчинила злочин, зазнати державного осуду в формі кримінального покарання . Передбачені Кримінальним кодексом обмеження прав і свобод особи, що вчинила злочин, що індивідуалізуються в обвинувальному вироку суду і здійснюються спеціальними органами виконавчої влади держави.

В Українізагальнийвіккримінальноївідповідальностінастає з 16 років. Тим не менш, за окремівидизлочинів, перелікякихвизначеноКримінальним Кодексом, відповідальністьнастає для осіб, яким до вчиненнязлочинувиповнилось 14 років. В окремихвипадках, кримінальнавідповідальністьможепов'язуватись знастаннямпевноговіку (так виконавцемзлочину, у сферіпорушення порядку несеннямвійськовоїслужби не моженаступати для осіб, які не досягли 20 років).

Кримінальна відповідальність – це вид юридичної відповідальності, яка полягає в обмеженні прав і свобод особи, яка вчинила злочин, що індивідуалізується в обвинувальному вироку суду і здійснюється спеціальними уповноваженими органами.

Якщо у Вас виникла складна життєваситуаціяпов’язана з кримінальною справою, не зволікайте, якнайшвидшезверніться за допомогою до нашої юридичної компанї. Чим раніше Ви звернетесь до нас, тимменшепомилок буде допущено і тимкращим для Вас буде результат справи.

Одним з основних напрямків діяльності нашоїю ридичної компанії є надання послуг по кримінальних справах

закрити