Ткачук и партнеры

Спори у сфері вантажних перевезень

В сучасному світі глобалізації та мобільності, з метою ефективного розвитку та надійного функціонування транспортних послуг просто необхідна кваліфікована юридична підтримка. Спеціалісти нашої компанії наддадуть вам якісні послуги з обслуговування та вирішення спорів у сфері вантажних перевезень та логістики.

Серед пріоритетних питань нашої компанії слід зазначити допомогу в оформленні угод, дозволів, ліцензій та консультуванні, вирішення питань митного та податкового контролю, транспортне ціноутворення, робота з міжнародними компаніями, консалтинг з комерційних ризиків та проблемних питань, спори у сфері конкурентного права, проблеми регуляторного середовища, а також представлення інтересів в судах при вирішення спорів у сфері вантажних перевезень.

Сфера нашої компетенції також охоплює питання придбання транспортних засобів, страхування, роботу з логістичною інфраструктурою, внутрішні та міжнародні вантажні перевезення.

Наша компанія – це можливість скористатися досвідом кваліфікованих спеціалістів з метою отримання кращих бізнес результатів.