Спори по цінним паперам

Операції з цінними паперами мають свої особливості, і в першу чергу податкові. Це стосується як публічного, так і приватного випуску акцій. Саме в сфері діяльності та обороті цінних паперів виникає безліч спорів, супровід у вирішенні яких професійно, якісно та швидко наддадуть спеціалісти нашої компанії.

Це можуть бути питання випуску цінних паперів, їх купівлі-продажу, розміщення тощо. Тільки у нас ви зможете отримати консультацію з приводу вирішення спорів, які пов’язані з емісією цінних паперів, розміщенням акцій, у тому числі їх обігом, що виникають між акціонерами (учасниками) господарського товариства та товариством.

Нам під силу вирішення спорів про визнання права власності на акції (у тому числі у порядку спадкоємства), укладення, розірвання, зміну, виконання, а також визнання недійсними договорів купівлі-продажу акцій та спори щодо інших правочинів з акціями, спорів пов’язаних з порушенням переважного права на придбання акцій, а також спорів щодо захисту власника облігацій у випадку дефолту емітента.

Ми проводимо адвокатський супровід в судах при вирішенні спорів, представимо інтереси свого клієнта в усіх органах державної влади, що пов’язані з відповідною сферою.